ÖTLETEK . . .

Nyelvismeret:

angol, francia

Hazai kongresszusi előadások:

1.       Vanca T., Lukovich P., Gerő D., Kupcsulik P.: 3-portból végzett laparoscopos cholecystectomia klinikánk anyagában. Retrospektiv vizsgálat. MST-Sebészeti Endoszkópos Szekció XIII. Kongressszusa, 2009. október 9-10.

2.       Gero D., Lukovich P., Vanca T., Kupcsulik P.: Három portból végzett laparoscopos cholecystectomia: retrospektív vizsgálati eredmények. Magyar Gasztroenterológiai Társaság 51. Nagygyűlése, Tihany, 2009. június 13-16.

3.       Vanca T., Lukovich P., Gerő D., Kupcsulik P. : A laparoscopos cholecystectomia fejlődése az 1994-ben és 2007-ben végzett cholecystectomiák tükrében. Magyar gasztroenterológiai Társaság 51. Nagygyűlése, Tihany, 2009. június 13-16.

4.       Gero D., Lukovich P., Vanca T., Kupcsulik P.: Laparoscopos cholecystectomia változása az operatőrök és a műtéti adatok tükrében. MST Kísérletes Sebészeti Szekció XXII. Kongresszusa, Szeged, 2009. június 11-13.

5.       Gero D., Vanca T.: A természetes testnyílásokon keresztüli sebészet (NOTES) fogadtatása a betegek és a szakorvosok körében. TDK Konferencia 2009. február 11-13.

Szakmai publikációk:

Társszerzős:

Lukovich P., Vanca T., Gero D., Kupcsulik P.: The development of laparoscopic technology in light of cholecystectomies performed between 1994 and 2007. Orvosi Hetilap Vol 150 Number 48/Nov 2009